CITRUS SUMMER Zabieg intensywnie rozświetlający i odmładzający.

Przeznaczony dla osób o poszarzałej cerze, pozbawionej blasku, bez względu na wiek. Działa przeciwzmarszczkowo, depigmentacyjnie, regenerująco, nawilżająco. Zaletą zabiegu jest to, że może być wykonywany przez cały rok.
Zabieg składa się z dwóch części:

 1. Oczyszczenie i dotlenienie – Demakijaż i oxybrazja
  Czym jest i jak działa oxybrazja? Peeling mechaniczny gdzie czynnikiem złuszczającym jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej i powietrza, emitowany przez urządzenie. Dodatkowo oxybrazja silnie dotlenia skórę przez co jest ona lepiej odżywiona. Terapia tlenowa ma silne właściwości prowadząca do obkurczenia naczyń krwionośnych, zmniejszenia obrzęku uszkodzonych tkanek, pobudzenia proliferacji fibroblastów, aktywacji tworzenia naczyń krwionośnych, hamowania rozwoju bakterii beztlenowych. – bakterie na które będzie działał 100 % stężenie tlenu to Propionibacterium Agnes.
 2. Rozświetlenie i odmłodzenie
  C-PEEL Mediderma ( peeling medyczny z zawartością wit, C) w połączeniu z glowing powder Mediderma i maska rozświetlająca z wit. C lub nawilżająca.

Jak działa C-PEEL z pudrem rozświetlającym?
Stabilna postać wit. C (glukozyd askorbylu) – działa antyoksyadacyjnie. Poprzez zwalczanie wolnych rodników chroni skórę przed zewnętrznymi czynnikami środowiskowymi  tj.słońce, stres, zanieczyszczenia. Zwiększa elastyczność skóry i stymuluje syntezę kolagenu przez co redukuje widoczne zmarszczki. Także ujednolica koloryt skóry. Jest naturalnym fotoprotektorem.
Kwas hialuronowy o bardzo niskiej masie cząsteczkowej, zamknięty w liposomach, nawilża, pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów oraz ułatwia przenikanie pozostałych składników aktywnych
Peptyd SYN-COLL stymuluje syntezę kolagenu
Wyciąg z morwy białej – działą rozjaśniająco i hamuje tyrozynazę.
Pantenol – działanie wyciszające i nawilżające
W preparacie zastosowano nanotechnologię, która pozwala transportować wyżej wymienione substancje aktywne zamknięte w nanosomach do głębszych warstw skóry oraz zwiększyć intensywność zabiegu.

Wskazania:

 • skóra szara, matowa pozbawiona blask
 • skóra palacza
 • skóra wymagająca regeneracji po kąpielach słonecznych
 • skóra naczyniowa, skłonna do rumienia
 • skóra dojrzała

Zabieg może być wykonany jednorazowo lub w serii : 6-8 zabiegów w odstępie czasowym: 7-15dni.