Salon kosmetyczny Wrocław | Pomoc Holistyczna – Centrum Estetica

TC Cryo Contrast Criolypolise

Wyszczuplanie i ujędrnianie ciała

Bezpiecznie i szybko!

Jak to działa?

Wybierając nasze urządzenie TC CRYO, zostaniesz poddana/y
zabiegowi kriolipolizy kontrastowej, który polega na “zamrażaniu” tkanki tłuszczowej. Przyczynia się on do zmiany białego tłuszczu w brązowy, który zostanie spalony w trakcie następnego zabiegu oraz spowolni produkcję nowych, białych komórek tłuszczowych. Stracisz nie tylko kilka centymetrów w miejscach poddawanych zabiegowi, ale także twoja skóra będzie jędrniejsza i wyglądać zdrowiej.

Zabieg

Zabieg nie boli, nie zamrażamy i nie używamy przyssawki. Pracujemy na holenderskim i medycznie certyfikowanym urządzeniu. Zabieg może odbywać się w pozycji siedzącej bądź leżącej i trwa około 55 minut. Podczas niego, wybrana przez Ciebie część ciała będzie poddawana kilkukrotnie zmianom temperatury, wahającym się między 6 a 41 stopni Celsjusza.

Jakich rezultatów możesz oczekiwać?

Pierwsze efekty można zaobserwować już po jednym zabiegu, ale będą one bardziej widoczne po minimum trzech zabiegach. Dzięki samemu zabiegowi, możesz stracić kilka centymetrów w miejscu poddawanym zabiegowi.

Łącząc zabiegi ze zmianą nawyków żywieniowych, możesz osiągnąć jeszcze lepsze efekty – w rezultacie możesz utracić od 3 do nawet 12 centymetrów. Nie musisz stosować rygorystycznych diet ani ćwiczeń – wystarczy bardziej zbilansowana dieta, wzmożona aktywność fizyczna i odpowiednie spożycie wody.

Zapraszamy Cię na darmowe spotkanie z nami, aby ustalić i zrealizować Twoje życzenia!

 

Ceny

Zabieg jednorazowy – 350 zł
Zabieg w serii – 300 zł

Nie dowierzasz? Spójrz na te zdjęcia:

Zapraszamy do gabinetu
Centrum Estetica
ul. Hansa Poelziga 6/2
54-115 Wrocław

Zarezerwuj termin wizyty tel. 605 153 489