Salon kosmetyczny Wrocław | Pomoc Holistyczna – Centrum Estetica

Ulverin R

Strona Główna / Ulverin R

Mikro-igłowe RF to połączenie technologii mikro-igłowej i częstotliwości radiowej. Jest idealną technologią służącą do odmładzania skóry dzięki zastosowaniu dokładnie kontrolowanej energii RF (cieplnej), bezpośrednio na wybraną uprzednio głębokość skóry przy użyciu minimalnie inwazyjnych mikro-igieł. Ponadto mikro-igłowe RF pobudza skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych w procesie gojenia.

Ulverin R zapewnia:
LIFTING (ZWIĘKSZENIE NAPIĘCIA SKÓRY, ZWĘŻENIE POSZERZONYCH PORÓW)
REGENERACJĘ (JAKOŚĆ SKÓRY NAPIĘCIE SKÓRY)
ODMŁODZENIE (REDUKCJA ZMARSZCZEK W OKOLICY OKA, POLICZKÓW, SZYI I RESZTY CIAŁA)
LECZENIE (BLIZNY POTRĄDZIKOWE, ROZSTĘPY, CELLULIT)
ULVERIN R posiada głowicę wyposażoną w 25 pozłacanych mikro-igieł, które po wkłuciu na głębokość od 0,5 do 3 mm podgrzewane są na całej długości. To bardzo ważne, bo w ten sposób podgrzewany jest nie tyle naskórek, ale wszystkie warstwy skóry.

EFEKTY ZABIEGU
Wczesne (po zabiegu):
• Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, proces ten dzieje się przez kilka kolejnych tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu
Ostateczne (1 -3 miesiące) – to czas naprawy i formowania się skóry
• W trakcie procesów naprawczych tworzone są nowe włókna kolagenowe, skręcają się i zagęszczają , co skutkuje skórą bardziej jędrną, grubszą i sprężystą. • Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się i znikają drobne zmarszczki w okolicy oczu, twarzy, szyi, dekoltu, poprawia się owal twarzy – policzki stają się elastyczne i lekko się unoszą odwracając proces starzenia się twarzy.

DLA UTRZYMANIA NAJLEPSZEGO EFEKTU ZALECA SIĘ WYKONAĆ 2-3 POWTÓRZENIA W ODSTĘPACH 3-4 TYGODNI