Salon kosmetyczny Wrocław | Pomoc Holistyczna – Centrum Estetica

Usuwanie zmarszczek – Centrum Estetica Wrocław

Strona Główna / Usuwanie zmarszczek – Centrum Estetica Wrocław

Usuwanie zmarszczek poprzez wypełnianie gwarantuje szybkie efektu w krótkim czasie.

Wypełniacze są bardzo efektywnymi preparatami podtrzymującymi młody i piękny wygląd. Pozwalają na kształtowanie powierzchni skóry poprzez korekcję fałdów i zmarszczek oraz modelowanie konturów twarzy.

Najczęściej stosowane produkty wypełniające to pochodne kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest polisacharydem naturalnie występującym w ludzkim ciele, głównie w skórze, gdzie łączy z sobą włókna kolagenowe i elastylowe w skórze właściwej. Jedną z głównych jego cech jest wiązanie wody, dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek.

Zabiegi wypełniania skóry polegają na udostępnieniu zastępczego źródła kwasu hialuronowego, aby przywrócić satysfakcjonujące nawilżenie tkanek skóry, które jest niszczone przez załamania skórne, powstałe na skutek ekspresji twarzy.

ALAXIN

ALIAXIN dla harmonijnych i utrzymanych w równowadze estetycznych rezultatów. Piękna wolumetria twarzy z wyraźnym młodzieńczym konturem, uszlachetnienie symetrii twarzy, tonizacja skóry, elastyczność i hydratyzacja: to estetyczne i lecznicze skutki zagwarantowane przez ALIAXIN. ALIAXIN to także efekt naturalnego liftingu, łączy w sobie funkcję biologicznej stymulacji do precyzyjnej naprawy struktury kolagenu w skorze właściwej, TRZY ROŻNE FORMUłY W wyniku badań Instytutu Rozwojowego Laboratorium Farmaceutycznego IBSA powstał kwas hialuronowy, ktorego unikalną właściwością jest ZROŻNICOWANA VISCOELASTYCZNOŚĆ PEPARATU.

Maksymalną skuteczność kliniczną zapewnia produktowi kombinacja połączeń kwasu hialuronowego o ROŻNYCH CIEŻARACH CZĄSTECZKOWYCH i różnym OPATENTOWANYM STOPNIU ICH USIECIOWANIA.

VISCODERM

VISCODERM jest środkiem medycznym do stosowania śródskórnego, zawierającym naturalny najwyższej czystości kwas hialuronowy o masie cząsteczkowej zbliżonej do endogennego kwasu hialuronowego. VISCODERM® ma postać sterylnego bezbarwnego żelu i jest przeznaczony do zabiegów mezoterapii.

Dzięki innowacyjnej technologii wykorzystanej do produkcji żelu na bazie kwasu hialuronowego preparaty VISCODERM® doskonale rozprowadzają się w tkankach. Skutecznie nawilżają, odmładzają i rewitalizują skórę od wewnątrz.