Salon kosmetyczny Wrocław | Pomoc Holistyczna – Centrum Estetica

Zamykanie naczynek Wrocław – nowa metoda VeinWave™

Centrum Estetica to jedyne miejsce we Wrocławiu oferujące najnowocześniejsze zabiegi zamykania naczynek metodą VeinWave™. 

Urządzenie VeinWave™ to najlepszy możliwy wybór dla osób zmagających się z problem widocznych, pękniętych lub rozszerzonych naczynek. VeinWave™ gwarantuje natychmiastowe, bezpieczne i trwałe usunięcie naczynek o określonej wielkości na twarzy, nogach, ramionach i innych częściach ciała.

Upragnione efekty widoczne od razu!

Metoda VeinWave™ daje pewne i trwałe efekty leczenia niechcianych, nieestetycznych naczynek
bez skutków ubocznych, siniaków, blizn i przebarwień.

Jak działa VeinWave™?

Urządzenie wykorzystuje proces termo-koagulacji, polegający na dostarczeniu kontrolowanej dawki energii o wysokiej częstotliwości, co w efekcie doprowadza do podgrzania drobnych naczyń krwionośnych. Energia przenoszona jest do miejsca wykonywania zabiegu poprzez ultra-cienką igłę, zapewniającą dokładne dozowanie, bez żadnego wpływu na skórę. Dzięki temu nie pojawia się ryzyko uszkodzenia tkanek podczas zabiegu. Energia przekazywana jest wyłącznie do słabych lub uszkodzonych naczynek krwionośnych, powodując ich zamknięcie i natychmiastowe zniknięcie.

15 minut i gotowe!

Standardowe leczenie zamykania naczynek przy użyciu VeinWave™ trwa ok. 15 min.
W tym czasie możliwe jest wyeliminowanie około 80 – 100 cm leczonych żył.

Zamykanie naczynek – Jak wygląda zabieg?

Technologia wykorzystywana podczas zabiegu wykorzystuje kontrolowaną energię cieplną do zamknięcia drobnych naczynek. Energia przekazywana jest przez bardzo cienką niklowaną, bądź złotą igłę w czasie 0,2 sekundy. Czubek igły wprowadza się nad naczynko, tuż pod naskórek. Odstęp pomiędzy kolejnymi przyłożeniami igły powinien oscylować wokół 1,5mm. Dostarczone ciepło powoduje zamknięcie naczynka, a otaczające tkanki nie ulegają uszkodzeniu. Dzięki temu zostało zminimalizowane potencjalne ryzyko powstania przebarwień i blizn.

Standardowe leczenie przy użyciu VeinWave™ trwa ok. 15 min. W tym czasie możliwe jest wyeliminowanie około 80 – 100 cm leczonych żył. Tuż po zabiegu może być widoczny niewielki obrzęk, który zwykle zanika w ciągu kilku godzin lub czasem dni. Efekt leczenia jest widoczny od razu.

Efekty zabiegu:

  • Pewne i trwałe efekty leczenia niechcianych, nieestetycznych naczynek.
  • Podczas zabiegu zamykania naczynek osoba wykonująca zabieg używa specjalnej lampy nagłownej ze zintegrowanym światłem spolaryzowanym. Dzięki podwójnie spolaryzowanemu światłu obraz naczyń krwionośnych znajdujących się w obszarze zabiegowym jest idealnie widoczny. Umożliwia to najdokładniejsze i najskuteczniejsze przeprowadzenie zabiegu.
  • Krótki czas zabiegu i natychmiastowy efekt.
  • Niska bolesność.
  • Niewielkie ryzyko występowania powikłań.
  • Brak okresu rekonwalescencji (zabieg można wykonywać przez cały rok, po zabiegu można się opalać)
  • Zabieg odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.
  • Skuteczność w leczeniu wrażliwych obszarów: twarz, kostki i kolana.
  • Bezinwazyjna procedura, wysoki stopień bezpieczeństwa i certyfikacja FDA.

Zamykanie naczynek dla każdego rodzaju skóry!

Zdolność do skutecznego leczenia wrażliwych obszarów, takich jak twarz, kostki i kolana

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA PRZEZ PACJENTA

Zabieg trwa przeciętnie około 15 minut. Poprawa jest natychmiastowa, często następuje całkowita likwidacja problemu.

Większości pacjentom wystarcza jeden zabieg. W sytuacji, gdy problem jest zaawansowany, mogą być potrzebne kolejne sesje, maksymalnie trzy.

Tak – nie ma żadnych przeciwwskazań.

Tak, z powodzeniem stosuje się w leczeniu trądziku różowatego.

Wyniki są natychmiastowe. Zabieg jest bardzo efektywny, naczynka znikają natychmiast. Veinwave ma wyraźną przewagę nad alternatywnymi metodami leczenia, na efekty których trzeba czekać 6-8 tygodni, utrwalanych w trakcie wielu sesji.

Zabieg Veinwave usuwa widoczne oznaki choroby. U wielu pacjentów nie będą one się powtarzać. Niestety wiele przyczyn (np. alkohol, nadmierne słońce itp.) może doprowadzić do rozwijania się nowych obszarów zmian. Jeśli tak się stanie to niezbędne jest wyleczenie przyczyny choroby lub unikanie sytuacji powodujących zmiany.

Nie. W przeciwieństwie do innych metod leczenia, takich jak laserowe lub IPL, nie są znane żadne skutki uboczne. Jest to zabieg, po którym większość pacjentów może wrócić do pracy lub wybrać się na zakupy. Pacjent nie musi unikać światła słonecznego, jak po innych metodach leczenia, choć nie poleca się opalania na ostrym słońcu. Skóra po innych zabiegach jest cienka i bardzo wrażliwe na słońce. Veinwave nie niszczy naskórka.

Nie. Przy prawidłowo wykonanym zabiegu nie ma ryzyka blizn, przebarwień, ani hipopigmentacji, które to powikłania zdarzają się po zabiegach laserowych.

Brak. Przy leczeniu Veinwave nie ma ograniczenia aktywności, pacjenci wychodzą z gabinetu i mogą powrócić do normalnej aktywności bez zmian. Inne zabiegi zamykania naczynek mogą ograniczać Twoją aktywność do 8 tygodni.

Pacjenci z alergią na nikiel (w takim przypadku należy zastosować dostępne w ofercie igły złote). Głównymi przeciwskazaniami do zabiegu jest ciąża oraz okres karmienia piersią, padaczka.

Słowo „ból” jest całkowicie subiektywne. Większość ludzi, którzy wcześniej mieli wykonywane zabiegi laserowe uważa, że Veinwave jest bezbolesny. Odczucie zależy także od części ciała. Większość pacjentów opisuje jako nieznaczne i chwilowe uczucie pieczenia, które porównuje do wyrywania włosów, lub ukąszenia komara. Każde odczucie powstałe podczas zabiegu, ustąpi natychmiast po jego zakończeniu.

Tak. Veinwave można wykonywać na wszystkich typach skóry.

Zapraszamy do gabinetu
Centrum Estetica
ul. Hansa Poelziga 6/2
54-115 Wrocław

Zarezerwuj termin wizyty tel. 605 153 489

Polecane zabiegi: Trycholog, Mezoterapia igłowa, Dermapen, Zamykanie naczynek